trahones-news.gr - trahones-news.gr Μάθετε τα νέα των Τραχώνων trahones-news.gr

Example domain paragraphs

Written by popi vekri on May 8, 2023 . Posted in K9

Ήττα για την ομάδα μας με σκορ 5-6 από την ομάδα του Αστέρα Αλίμου. Ήταν ένα συναρπαστικό παιχνίδι με πολλά γκολ και πολλές φάσεις και από τις δύο ομάδες. Στα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού η ομάδα μας σκόραρε 3 τέρματα με τον Αμπελιώτη, τον Παρούση και τον Δεδούση. Στη συνέχεια όμως δεν διατηρήσαμε την αμυντική μας συγκέντρωση με αποτέλεσμα να δεχτούμε 2 γκολ και να χάσουμε αυτό το πλεονέκτημα των τριών τερμάτων . Σκορ πρώτου ημιχρόνου 3-2.

Στο β ημίχρονο η ομάδα μας μπήκε και πάλι πολύ καλά δημιουργώντας αρκετές φάσεις ενώ ταυτόχρονα προσπαθούσε να διατηρεί στην κατοχή της την μπάλα. Στο διάστημα αυτό μπορέσαμε να σκοράρουμε και τέταρτο τέρμα με τον Αμπελιώτη. Λίγο αργότερα όμως κι ενώ φαινόταν πως ελέγχαμε το παιχνίδι δεχτήκαμε σε μικρό χρονικό διάστημα 2 τέρματα με αποτέλεσμα να ισοφαριστούμε σε 4-4.