tjslavojpacov.cz - TJ SLAVOJ PACOV – Oddíl kopané

Example domain paragraphs

Při nedělním odpoledni zavítal na náš domácí stadion soupeř z Horní Cerekve. Náš rezervní tým doplnili zkušení hráči z A-týmu a to Jeřábek, Bártů a Pražák. Kromě nich do utkání zasáhlo i několik dorostenců, z nich někteří již také pravidelně nastupují za A-tým. V prvním poločase jsem dokázali kontrolovat hru. Soupeře jsme nepouštěli do vážnějších…

Náš první tým v sobotu odcestoval do Pohledu k utkání, které nám mohlo zajistit 1. místo v I.A třídě. Po většinu zápasu jsme však tahali za kratší konec provazu a nedokázali se dobře hrajícímu soupeři vyrovnat v pohybu a nasazení. Ten rozhodl o svém vítězství již v prvním poločase, kdy i s přispěním rozhodčího, který…

V nedělním domácím utkání přivítal náš první tým soupeře ze Štok. V utkání jsme se museli obejít bez Štefla (zranění), Kose (nemoc) a brankáře Nowáka (pracovní povinnosti), za kterého zaskočil v brance Faltýnek. Již v 7. minutě jsme inkasovali. Vzápětí jsme dokázali na vstřelenou branku reagovat a Tomáš Kabíček vyrovnal ve 13. minutě na 1:1….