sparta-cycling.com - AC Sparta Praha Cycling

Description: Continental cycling team AC Sparta Praha Cycling

cycling (2576) praha (2049) specialized (1219) prague (738) cyklistika (231) sparta (183) continetal team (2)

Example domain paragraphs

Kritérium v Saské Kamenici na 50 km se rozhodlo posledním vítězným spurtem , který Richard vyhrál a potvrdil svoji dominanci v závodě za velké podpory a spolupráce týmu Sparty. Vyrovnaný souboj s německými závodníky z týmu Berthold vypadal před posledním bodováním nepříznivě, když odjela 8členná skupina. Únik se podařilo sjet 2 okruhy před cílem a Richard vyhrál.

spolu s Tomáš Jakubkem ATT a nestřídajícím Tomášem Přidalem Elkov Kasper v háku. Po dojetí další skupiny s lídry týmů, byl Přidal nejodpočatější a vyhrál.

Do prvního úniku se vydal Richard Habermann, Richard Kobr, Jan Šubrt (Author Team Stupno)a Dominik Horák (CK Příbram – Fany gastro). Ze skupiny nakonec vydržel nejdéle Habermann, který tak kroužil sólově před pelotonem celých 10 km. I díky tomu sbíral důležité body, které nakonec přetavil v zasloužené vítězství. Kategorii Masters jezdce nad 40 let ovládl Petr Ruman (Cyklo Atom) se ziskem 4b před Zdeňkem Rubášem ze Sparty