repsoloil.cz - REPSOLOIL.CZ - Úvod

oleje (226) olej (167) repsol (48) motorový olej (16) 10w 40 (13) 5w 30 (13) mazivo (9) převodový olej (3) hydraulický olej (3) motocyklové oleje (1)

Example domain paragraphs

Marc Marquez byl letos opět korunován králem v MotoGP. Jezdec týmu Repsol Honda se tak stal nejmladším jezdcem v historii, který vyhrál dva roky po sobě kategorii Moto GP v Mistrovství světa. Tím obohatí svoji sbírku titulů Mistra světa o další a to již čtvrtý.

Toni Bou si zajistil svým vítězstvím  osmý titul mistra světa v řadě. Tímto se stal nejúspěšnějším jezdcem v trialu, před Dougie Lampkinem  a Jordi Tarresem , oba mají po 7 titulech. Bou si zajistil tento nový titul poté, co ukázal velkou soudržnost a stal se tak jediným jezdcem který byl na stupni vítězů v celé sezóně. Už dnes je tento sedmadvacetiletý závodník legendou trialového šampionátu. Osm titulů v halovém trialu a osm titulů v klasickém trialu hovoří za vše. Toni Bou je s 16 triumfy v barvách týmu

Jezdci Marc Marquez a Dani Pedrosa slaví dvacáté výročí týmu Repsol Honda. V sídle firmy Campus Repsol se dne 10.2.2014 konala oslava 20. výročí spolupráce mezi Repsolem  a Hondou v Moto GP v královské třídě. Během těchto 20 let se podařilo týmu získat 10 individuálních titulů, 12 vítězství v závodech a 338 umístění na stupních vítězů v 500cc a Moto GP. Na této akci byly vystaveny motocykly, na kterých jezdci získali tituly mistrů světa v Moto GP: Mick Doohan (1997), Alex Crivillé (1999), Valentino Rossi (2