podloucka.cz - Bc. Jan Podloučka

Description: Profil - Bc. Jan Podloučka

portfolio (17505) php (16080) javascript (14111) html5 (12490) personal (9588) responsive (9370) mysql (4367) e-shop (1654) boostrap (82) aplikace na míru (15)

Example domain paragraphs

V prostředí počítačů, informačních technologií a internetu se pohybuji už více než dvacet let. Za tu dobu jsem získal mnoho zkušeností, které mohu nabídnout pro realizaci vašich projektů.

dodávka HW i SW vybavení instalace a administrace založených na operačním systému Linux Red Hat virtualizace na platformě VMware nebo Proxmox správa počítačové sítě i jednotlivých pracovních stanic tvorba webových prezentací od jednoduchých stránek až po rozsáhlé projekty vlastní CMS systém na míru vývoj firemních i webových aplikací na míru

Podle přání zákazníka vytvářím široké spektrum webových prezentací, aplikací a e-shopů použitelných v různých oblastech. Hlavní součástí projektů je administrační rozhraní, umožňující pověřeným osobám rychlou a přehlednou správu obsahu webové prezentace či aplikace. Toto administrační rozhraní je vyvíjeno na míru zákazníkovi a tím je umožněna maximální flexibilita a realizace jakýchkoliv funcionalit.

Links to podloucka.cz (1)