obvamberk.cz - OB Vamberk

Example domain paragraphs

Odpoledne se závodníci přesunuli do Přívratu na páté kolo Východočeského poháru, kde uspořádali pořadatelé z TJ Loko Česká Třebová krátkou trať. Připravena byla mapa Peklák. Běželo se v kopcovitém terénu s hustou sítí komunikací včetně cyklostezek. Les byl dobře průběžný s rozmanitou vegetací, místy byl podrost a na zemi ležící pořezané stromky ztěžující běh. Po dešti bylo místy bahno a bažiny.

Takto si vedli naši závodníci: D14C 23. místo Netopilová Simona D18C 11. místo Mikysková Adéla D18C 12. místo Mudruňková Barbora Nikol D35D 1. místo Kodytková Iva D45C 6. místo Smutná Jana D45D 1. místo Rykalová Jitka D45D 2. místo Mudruňková Romana D45D 6. místo Mikysková Ilona D55C 2. místo Klapalová Jana H35C 6. místo Klapal Michal H35C 8. místo Andrš Jiří H45C 3. místo Koblic Jan HDR 7. místo Klapal Tomáš HDR 20. místo Martincová Daniela Sofie VAM

Dopoledne uspořádal KOB Ústí nad Orlicí čtvrté kolo – lesní sprint. Závodním prostorem se stal biatlonový areál Šedivský lom se svými asfaltovými okruhy a běžeckými pilinovými cestami, ale také smíšený mírně zvlněný les s výrazným údolím Šedivského potoka. Po dešti se to běžcům dost klouzalo, zvláště pak v prudkém svahu nad potokem. Výsledky Vamberáků: