Description: Úvodní strana oddílu SK LOB Nová Paka. Obsahuje články od uživatelů.

závody (116) nová paka (23) orientační běh (18) orienťák (3)

Example domain paragraphs

Tady je termímovka od Jardy na podzim 2023 . ..Čenda

Další závody žebříčku B-Čechy  se běžely o víkendu 17.- 18. června v Jirkově u Železného Brodu. Pořadateli byli z OOB TJ Turnov a SOK TJ Turnov. Pro oba závody bylo stejné centrum, stejná sběrka i stejný cíl. Podobný byl i terén – kopcovitý, porostově pestrý les, hluboká údolí s prudkými svahy, místy obnažené břidlicové srázky. V části prostoru byly staré opuštěné břidlicové lomy, často s vodou. Břidlicové haldy a kupy byly nestabilní a kluzké. Nechyběly ani cesty, cestičky a také výrazné úzké pěšinky, vyje

V sobotu se běžela krátká trať na mapě Radčice v měřítkách 1:10000 a 1:7500. Z našeho klubu zde závodilo 14 našich členů. Nejlepším byl Jirka N. , který vyhrál kategorii H40B. Velmi pěkné bylo i 4.místo Filipa F. v H20B. Sobotní závody však doprovázely organizační problému na startu, které musela řešit i jury. Ta rozhodla, že se všem bude počítat až čas od první kontroly. To sice nebylo spravedlivé, ale bylo to menší zlo než zrušení závodu. Pořadatelé se závodníkům omluvili. Výsledky jsou ZDE .