mfkvyskov.cz - Oficiální webové stránky týmu MFK Vyškov

Example domain paragraphs

Klub O klubu Historie Pronájem UMT Press Aktuality A-tým Soupiska Realizační tým Zápasy Tabulka Týmy B-tým Ženy Vstupenky Vstupenky - A tým Vstupenky - B tým Informace ke vstupnému Mládež Rozcestník mládeže Kodex mládeže Trenéři mládeže Metodika mládeže Příspěvky - mládež MFK Kontakty Fanoušci Fanshop Fotogalerie Tréninky Tréninky Tréninky - přípravka Jan Kameník: Za druhou půli jsme si výhru zasloužili Vyškovský lodivod musí být po startu soutěže spokojený. Bodové konto MFK ukazuje hodnotu 6, tedy plný poč

Na třetí pokus to vyšlo. Vyškov dokázal porazit Duklu na jejím hřišti a veze si do Vyškova tři body za výhru a také dočasné první místo v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Dvěma góly pomohl k výhře zejména útočník Idjeesi Metsoko.

Fantastickou podívanou na úvod sezóny přinesl zápas mezi Vyškovem a Příbramí. Vyškov šel v první půli do vedení a měl i další šance na změnu skóre ve svůj prospěch, ty zůstaly nevyužity. Ve druhé části hry Příbram srovnala a když už to vypadalo, že se oba celky rozejdou smírně, tak rozhodl přesným pokusem Fandje Touré. Vyškov na začátek sezóny porazil Příbram 2:1.