ak-dinamo.hr - Atletski klub Dinamo Zrinjevac – Upisi u atletsku školu kroz cijelu godinu, lokacija: ŠRC Svetice.

Example domain paragraphs

Pregled najnovijih vijesti i zanimljivosti iz svijeta atletike

Posljednja naša predstavnica na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti, Bojana Bjeljac osvojila je odlično 33. mjesto u maratonu sa rezultatom 2:35,49. U ljetnom maratonu, po vrućini i teškim uvjetima, ovo je Bojanin najbolji plasman na Svjetskom prvenstvu, a u cilj je ušla kao deseta Europljanka. Koliko su uvjeti bili teški govori i podatak da je pobjednica…

Danas je stigla tužna vijest da je u Kovilju (kod Novoga Sada) u 78. godini preminuo bivši član našega kluba Milivoj Radojčević. U dresu Dinama je pored više naslova prvaka Hrvatske na dugim prugama osvojio i tri naslova prvaka Jugoslavije u maratonu. Bio je i pobjednik nekada popularnog Kumrovečkog maratona (Partizanskog marša), a u državnom…