acpce.cz - AC Pardubice – Atletický klub se zaměřuje na atletickou přípravu nejmladších dětí, mladšího a staršího žactva po dorost a junior

Example domain paragraphs

Během prvního červencového víkendu se konalo mistrovství ČR do 22 let. Ostravský stadion přivítal i naše závodníky a závodnice.

Úspěch se na tuto událost jen dostat to znamenalo pro teprve prvním rokem dorostenku Karolínu Vyňuchalovou, která se nakonec ve své disciplíně, běhu na 800m, umístila 21. Matěj Sádovský ve skoku dalekém se umístil 13. s výkonem 622cm. Zdara Pezinková, která je nejlepší mezi juniorkami již druhým rokem skočila ve skoku vysokém jen 171cm, s čímž rozhodně nebyla spokojena a skončila na 5. místě.

Ve štafetových bězích 4x100m se štafeta žen umístila na 5. místě a štafeta mužů na 4. místě. 6. místo pak v neděli obsadila štafeta mužů na trati 4x400m.