insport.bg - insport.bg - различният сайт за спортни новини

Example domain paragraphs

юли 1, 2023

Трикратните европейски шампионки на двойки жени Стефани Стоева и Габриела Стоева постигнаха четвърта поредна победа и се класираха за полуфиналите на турнира по бадминтон на Европейските игри в Краков (Полша). Сестрите, които са златни медалистки от Европейските игри в Баку 2015, победиха испанките Клара Асурменди и Беатрис Коралес с 21:14, 21:14 за 37 минути. Стефани и Габриела Стоева нямаха никакви проблеми в мача, като и в двата гейма повеждаха убедително…

България завърши на 11-о място на Европейското отборно първенство по лека атлетика в дивизия 2, което се провежда в Хожув и е част от Европейските игри. Българските лекоатлети събраха 298,5 точки и ще запазят мястото си в дивизия 2 и през следващата година. В по-горната дивизия 1 се изкачват отборите на Унгария, Украйна и Литва, а Исландия, Люксембург и Молдова, които заеха местата от 14-о до 16-о, изпадат в най-ниската…