fcvsetin.cz - FC Fastav Vsetín, z.s.

Description: Klubový web FC Fastav Vsetín, z.s.

klubový web (65)

Example domain paragraphs

Poslední dvě fotbalové soboty strávili naši nejmenší fotbalisté na turnajích v Hutisku a Hrachovci. Na turnajích si kluci zahráli ve formě 3+0, odehráli tak mnoho minut. Na obou turnajích jsme měli přihlášené dva týmy, příště možná přihlásíme i třetí tým :-) K vidění bylo mnoho krásných fotbalových momentů. Věřím, že si kluci i rodiče fotbalové soboty užili a budeme se těšit na další výkony našich malých fotbalistů. Celý článek

Dnes jsme zavítali do překrásného fotbalového areálu, který vybudovalo město Prostějov pro své občany. Pět hřišť (3x tráva, 2x UT3G + ještě sportovni hala s kompletni rehabilitací) prostě sen každého člověka, který má rád sport a skvělá vizitka práce prostějovských radních, kteří smysluplně investuji do budoucnosti. V první půli si domaci dokázali připravit více střeleckých možností než my, ale na tabuli panovala rovnost. Za nás se nádherně hlavou do šibenice trefil po rohu Dana v mega výskoku Štepan. Nástu

FC Vsetín má ze sebou první ze tří domácích zápasů v náročném anglickém týdnu. Bohužel dosti smolný, přesně v duchu "na pos****ho i hajzl spadne". První poločas opět dobrý, bohužel jsme nedali penaltu. Následně skvěle hrající Tomáš Mlýnek nastřelil po pěkné akci břevno, kdybychom šli do druhého poločasu za stavu 2:0 nikdo by se nemohl divit. Kozlovice rozhodně nepůsobily dojmem prvního týmu naší divize. Nakonec se však po zápase radovaly jakoby vyhrály Ligu mistrů poté, co si Vsetín vstřelil smolnou vlastní