Description: Vítejte na webu atletiky Třinec.

atletika (88) atleti (23) tj tž třinec (1) atletická (1)

Example domain paragraphs

Napsal správce.

Na pražské Julisce proběhlo mistrovství České republiky juniorů a dorostu. Republikový titul v závodě na 800 m vybojoval dorostenec Vojtěch Turek výborným časem 1:54,74 min !  Vojta se tímto výkonem umístil na prvním místě v letošních dorosteneckých tabulkách na 800 m. Ve finále závodu na 400 m doběhl na 3. místě Daniel Hanzelka v osobním rekordu 48,85 s.  V první desítce nejlepších atletů ve svých disciplínách se umístili: Tomáš Bruk, hod diskem 45,46 m, 5. místo, hod kladivem 47,97 m, 8. místo. Filip Böhm

10.6. M MaS žactva. S vůlí změřit síly a snahou posunout své výkony v konkurenci ostatních atletů z kategorie žactva na Moravě a ve Slezsku se děvčata a chlapci z našeho oddílu vydali na cestu vlakem do Olomouce na atletický stadion TJ Lokomotiva Olomouc. Výborně se vedlo Šarlotě Ochmanové na trati 1500 m, do cíle doběhla na 2. místě a v osobním rekordu 5:07,38 min. Skvěle se dařilo také Natálii Štelbacké, která si výrazně posunula osobní rekord ve skoku dalekém. Výkonem 5,40 m se umístila na 3. místě ! Mez